Varia

Anonüümne

22. veebruar 2011

Varia

Tere!

Kes ja kuidas saab aidata mul koostada minu organismile sobiva toitumiskava või kava, mida millega toiduainetest asendada, et oma tervis korda saada ja saavutatud olukorda säilitada?

Nimelt on mul lapsena olnud omandatud autoimmuunne hemolüütiline aneemia, hiljem diagnoositud polütsüstilised munasarjad, kõik sümptomitest olemas, kuidas kirjeldatakse endometrioosi, kuigi ei ole seda diagnoositud, kõrge on kolesterool ja insuliin. Diagnoositud on ka hüperinsulineemia ja mainitud prediabeeti, tehtud isegi ravi acomplia ja metformiiniga, kuid raskete kõrvalmõjude tõttu jäi ravi katki. Edasi on tekkinud maohaavandid ja 12sõrmiku haavandid, mis õnneks on saanud pika ravi järel leevenduse, kuid on tekkinud teatud kindlad toidutalumatused, millele organism reageerib kas refluksiga, kõhulahtisusega, kriipimistundega või raskustundega kõhus jne.

Kuidas sellisele olukorrale leevenudst leida või kelle poole abi saamiseks pöörduda?

Spetsialist vastab:Tagli Pitsi

Ilmselt on tõepoolest vaja koostada individuaalne menüü ning selgitada välja, milliseid toite Te ei talu, teha valik neist, mida saate süüa ning mil viisil valmistatult. Sooovitan Teil võtta ühendust Liidia Kiiskiga. Kui annate mulle oma mailiaadressi, siis saan Teile saata ka tema telefoninumbri.